OPIS PROCEDURY

 

1. WYPEŁNIJ FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY/ZWROTU:

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Infolinią TESORO.

Jeżeli nie masz formularza sam sporządź oświadczenie.

INFOLINIA: 880 880 456

MAIL: sklep@tesorokids.pl

 

 

2. ZWROT TOWARU:

 

Przesyłkę możesz odesłać na własny koszt lub skorzystać z darmowego zwrotu kurierem.

 

Wysyłka na własny koszt

Jeśli chcesz dokonać zwrotu na koszt własny, spakuj towar, dołącz podpisane oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz kopię paragonu, faktury. Paczkę wyślij na adres:

TESORO

Pasaż Handlowy Piotr&Paweł

ul. Druskienicka 12A/65

60-467 Poznań

 

Bardzo prosimy, aby oświadczenie o odstąpieniu od umowy, kopię paragonu lub faktury (jeśli to możliwe) oraz zwracany towar umieścić w jednej przesyłce. W oświadczeniu o odstąpieniu od umowy prosimy podać dane kontaktowe oraz załączyć dokumenty lub podać inne informacje umożliwiające identyfikację zawartej umowy sprzedaży . Zachęcamy do skorzystania z gotowego formularza odstąpienia od umowy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy musi być podpisane(czytelnie). Chcielibyśmy zwrócić uwagę, że załączenie kopii paragonu lub faktury znacząco przyspiesza realizację procesu odstąpienia od umowy.

 

Zwrot kurierem

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu bez konieczności ponoszenia kosztów przesyłki zwrotnej, zachęcamy do nadania paczki za pośrednictwem firmy kurierskiej. Zgłoś odstąpienie od umowy drogą online (wskazanie ścieżki do wypełnienia zgłoszenia w panelu użytkownika. Po wybraniu opcji darmowy zwrot firmą kurierską zostaniecie Państwo poproszeni o uzupełnienie krótkiego formularza, w którym należy podać podstawowe dane: imię i nazwisko, adres do odbioru przesyłki, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Firma kurierska skontaktuje się z Państwem i pojawi się w drugim dniu roboczym, licząc od dnia, w którym dokonano zgłoszenia. Darmowy zwrot dotyczy odbioru paczki na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Zwrot w salonie stacjonarnym TESORO

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu osobiście, wystarczy dostarczyć zwracany asortyment wraz z podpisanym oświadczeniem do salonu stacjonarnego w Poznaniu. Gwarantujemy pyszną kawę i rzetelne doradztwo na miejscu. Dla dzieci przewidzieliśmy kącik zabaw, tak, aby nasze Skarby mogły przez chwilę zająć się sobą. Możesz skorzystać z gotowego formularza odstąpienia od umowy lub wypełnić oświadczenie na miejscu. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy musi być podpisane. Załączenie paragonu lub faktury przyspiesza realizację procesu odstąpienia od umowy.

 

 

3. ZWROT NALEŻNOŚCI:

Po otrzymaniu od Państwa formularza odstąpienia od umowy zwrócimy dokonaną płatność w taki sam sposób w jaki został przez Państwa użyty do wykonania transakcji z naszym sklepem. Proces zwrotu należności nie powinien trwać dłużej niż  14 dni roboczych. Czas oczekiwania na należność może wydłużyć się w przypadku oczekiwania na zwracany do nas, a zakupiony przez Państwa towar. Jednak dla wygody naszych Klientów staramy się zwrócić należność tak szybko jak tylko jest to dla nas możliwe.