Grafika_sklep_1-1_03.png

TESORO, A EKOLOGIA:

Nasza firma stawia na ekologię! Zależy nam, aby w ręce naszych Klientów trafiały produkty najwyższej jakości, produkty ekologiczne, mające wpływ na komfort użytkowników, a przede wszystkim dobrze oddziaływały na zdrowie, szczególnie najmłodszych. Asortyment prezentowany w naszym sklepie jest w większości ekologiczny, produkowany w sposób ograniczający zanieczyszczenie środowiska. Producenci oferowanych przez TESORO – ubrań ekologicznych posiadają certyfikaty GOTS® i inne.

Nasza przyszłość to nasze dzieci – zdrowe dzieci!

 

 

PIĘĆ WAŻNYCH PUNKTÓW CZYLI FILOZOFIA TESORO EKO:

 

 

1. UŻYWAJ EKOLOGICZNEJ ODZIEŻY:

Materiały organiczne są nie tylko lepsze dla środowiska globalnego, ale także dla wszystkich żyjących istot, w tym dla Ciebie, a przede wszystkim Twoich dzieci. Wszystkie tkaniny uwalniają mikrowłókna w trakcie prania. Problem polega na tym, że mikrowłókna w tkaninie syntetycznej nie ulegają biodegradacji. Te plastikowe włókna ostatecznie trafiają do oceanów przemieszczających się po łańcuchu pokarmowym, zanieczyszczając środowisko naturalne.

 

 

2. WYBIERZ MĄDRZE:

Ubrania o wysokiej jakości i trwałej konstrukcji są niezbędne do kolekcjonowania trwałych produktów w Twojej garderobie. Prędzej czy później, gdy maluchy przerastają swoje ubrania, dobry kawałek odzieży jest zawsze pożądany przez kogoś innego. Dzielenie się daje największą radość – szczególnie jeżeli przyjemność z podarunku czerpią nasze dzieci.

 

 

 

3. POCZUCIE WSPARCIA:

Daj swojemu ubraniu drugą szansę. Kiedy nadszedł czas, aby się pożegnać – oddaj swoje ubrania w miejsca gdzie są najbardziej potrzebne.

 

 

 

4. MYCIE, A PIELĘGNACJA:

Dla wielu ubrań „kosz na pranie” i silne detergenty nie są odpowiednim miejscem. Usuń mniejsze plamy przy zastosowaniu naturalnych produktów z Twojej kuchni, tj. biały ocet, soda oczyszczona i cytryna – pomogą dbać o Twoje ubrania.

 

 

 

5. BĄDŹ ODWAŻNY:

Dziel się swoją wiedzą na temat ekologicznych ubrań i zachęcaj swoich znajomych, aby działali tak samo jak Ty. Pokaż, że można dbać o środowisko! Wyróżniaj się pozytywnym i zdrowym podejściem do życia! Daj dowód, że ekologiczne ubrania są wygodniejsze dla Twoich dzieci. Dzięki takim działaniom nasze Skarby będą szczęśliwe i zdrowe